Naše obec Firmy v obci Úřední e-Deska e-Podatelna Kontakty
Datové zprávy odesílané prostřednictvím epodatelny

Prostřednictvím ePodatelny lze odeslat:

 • datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem
 • datové zprávy běžné komunikace s úřadem bez elektronického podpisu

Datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem

Datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem jsou odesílány na emailovou adresu epodatelna@obec-krenice.cz

Tento typ zprávy odešlete užitím tlačítka „Odeslat zpravu s elektronickým podpisem“

Datové zprávy bez elektronického podpisu
(běžná komunikace s úřadem)

Pro běžnou komunikaci s úřadem užijte odesílací formulář, kdy není vyžadováno ověření resp. připojení elektronického podpisu. Datové zprávy tohoto typu jsou odesílány na emailovou adresu podatelna@obec-krenice.cz

OÚ Křenice
K návsi 8
250 84 Křenice

Datová schránka: f43avdw

Doručení datových zpráv

Doručení datové zprávy se odesilateli potvrzuje, pokud je možné z přijaté datové zprávy zjistit elektronickou adresu odesilatele. Zpráva o doručení je odesílána v následujícím formátu:

"Vaši datovou zprávu ze dne dd.mm.rrrr jsme přijali dne dd.mm.rrrr. hh:mm:ss pod evidenčním číslem y/rrrr."

Pokud neobdržíte zprávu o potvrzení doručení datové zprávy, vaše podání nebylo doručeno. Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód (ve smyslu § 2, odst. 2 vyhlášky č. 496/2004 Sb.), nebude zpracovávána. Pokud z přijaté datové zprávy lze zjistit elektronickou adresu odesilatele, je na tuto adresu zaslán informativní email se zprávou, že doručená zpráva obsahovala virus, a proto není považována za řádně doručenou.Pokračovat na ePodatelnu

Registrace nového člena

Povinné údaje
Uživatelské jméno
Heslo
Potrvzení hesla
E-mail
Jméno
Příjmení
Pravidla registrace na obeckrenice.eu

Aktulizovaná pravidla k 1.9.2012

 1. Registrace na těchto stránkách je naprosto dobrovolná. Registrace nikoho k ničemu nezavazuje vyjma slušného chování a respektování názoru ostatních členů.
 2. Registrací na těchto stránkách se zavazujete k respektování interních pravidel. Při porušení pravidel může být uživatel i bez předchozího upozornění vyloučen a to bez udání důvodů a jeho účet bude na určitou dobu zablokován. Při opětovném porušení pravidel bude účet zrušen.
 3. Různé pomluvy a nepodložené obviňování uživatelů (členů), vulgarismy a urážky, stejně jako spamming budou mít za následek omezení uživatelského přístupu.
 4. Zakazuje se používání vtipů a příspěvků, které obsahují prvky rasové diskriminace, pornografie, s tématikou postižených a sexuální orientace a ani vkládání odkazů na stránky s takovou tématikou. V případě porušení těchto zákazů, bude Váš účet okamžitě zrušen.
 5. Pokud zakládáte nová témata, je nutné dobře zvážit jejich umístění ve fóru a to tak, aby obsah vašeho tématu co nejblíže odpovídal vámi zvolené sekci. Pokud bude vaše téma nesprávně uloženo, bude administrátorem přesunuto bez upozornění. Vložení jednoho tématu do více diskuzí není povoleno!
 6. Není povoleno psaní několika příspěvku pod sebou. Svůj příspěvek můžete kdykoliv aktualizovat a pokud jste na něco zapomněli, dopište svůj příspěvek do již napsané odpovědi. Opakující se příspěvky, ve kterých budou pouze smajlíky budou smazány.
 7. V případě, že najdete příspěvek, který je jasným porušením pravidel, informujte administrátora.
 8. Inzerce na stránkách je povoleno pouze v podsekci "prodám / koupím". Vkládat inzeráty mohou jen registrovaní členové. Spam inzeráty budou automaticky mazány a možnost příspívat do sekce diskuze u takového přispěvatele bude zrušena.
 9. Registrovaný účet uživatele lze zrušit pouze administrátorem na podkladě zaslané žádosti o zrušení. Příspěvky, na vlastní žadost zrušeného uživatele, budou i nadále, ale bez uvedené autorizace uživatele, umístěny na stránkách.
 10. O rozšíření uživatelských pravomocí jednotlivých členů, stejně tak o vymazání příspěvků, které jsou v rozporu s pravidly, rozhoduje Administrátor.

Souhlasím s pravidly

Ochrana proti spamer botům

Počet písmen v názvu obce (správná odpověd "sedm" bez uvozovek) :)© 2012 - 2023 obeckrenice.eu | webdesign eLoading