Naše obec Firmy v obci Úřední e-Deska e-Podatelna Kontakty
Datové zprávy odesílané prostřednictvím epodatelny

Prostřednictvím ePodatelny lze odeslat:

  • datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem
  • datové zprávy běžné komunikace s úřadem bez elektronického podpisu

Datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem

Datové zprávy s připojeným elektronickým podpisem jsou odesílány na emailovou adresu epodatelna@obec-krenice.cz

Tento typ zprávy odešlete užitím tlačítka „Odeslat zpravu s elektronickým podpisem“

Datové zprávy bez elektronického podpisu
(běžná komunikace s úřadem)

Pro běžnou komunikaci s úřadem užijte odesílací formulář, kdy není vyžadováno ověření resp. připojení elektronického podpisu. Datové zprávy tohoto typu jsou odesílány na emailovou adresu podatelna@obec-krenice.cz

OÚ Křenice
K návsi 8
250 84 Křenice

Datová schránka: f43avdw

Doručení datových zpráv

Doručení datové zprávy se odesilateli potvrzuje, pokud je možné z přijaté datové zprávy zjistit elektronickou adresu odesilatele. Zpráva o doručení je odesílána v následujícím formátu:

"Vaši datovou zprávu ze dne dd.mm.rrrr jsme přijali dne dd.mm.rrrr. hh:mm:ss pod evidenčním číslem y/rrrr."

Pokud neobdržíte zprávu o potvrzení doručení datové zprávy, vaše podání nebylo doručeno. Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód (ve smyslu § 2, odst. 2 vyhlášky č. 496/2004 Sb.), nebude zpracovávána. Pokud z přijaté datové zprávy lze zjistit elektronickou adresu odesilatele, je na tuto adresu zaslán informativní email se zprávou, že doručená zpráva obsahovala virus, a proto není považována za řádně doručenou.Pokračovat na ePodatelnu

Fotogalerie Obec Křenice


1


Zpět na výpis témat

Kuny v Krenici
muller

05.02.2014 10:58:05
Ahoj vsichni.
Jednou takhle k veceru po navsteve pudy, slysime divne zvuky. Jako by nekde rvala kocka. Byl to dost ramus, tak jsem se sel podivat ven, odkud to jde, a s prekvapenim jsem zjistil, ze to jde z nasi strechy. Mezi taskama a izolaci tam behalo nejake vystrasene zvire.
Sel jsem si pro baterku a zahledl jsem oci. O Neco pozdeji se zvire uklidnilo a zastavilo na jednom miste, takze jsem si jej prohledl, a usoudil, ze se jedna o kunu.
Dosud jsem o kunach ve strese neslysel, ale internet je toho, zda se plny, kuny tam rady bydli, procuraji stropy, delaji ramus, a nekdy se rady usidli ve vasem aute a prekousou kabely.
Kunu jsem u nas par dni jiz neslysel ani nevidel, ale pocitam, ze nebude daleko. Mozna nekdo z Vas ji uz hosti a nevi o tom.
Mate s nima nekdo zkusenosti?


Deflo

27.06.2015 09:50:05

Ja jsem dal rusicku na pudu, protoze jsem ji take videl kolem RD. Ale pote uz byl klid. Spis to ale vypadalo na lasicku.


Zpět na výpis témat

1


Všechny příspěvky na jedné stráně

© 2012 - 2022 obeckrenice.eu | webdesign eLoading